Informacje

Najnowsze informacje i wydarzenia z życia spółdzielni.

Ogłoszenie

Lachmana 4 kl. II Administracja osiedli Międzytorze i Skarpa informuje, że od dnia 7 grudnia 2020 roku rozpoczną się prace związane z remontem i malowaniem klatek schodowych. Za uciążliwości z tego tytułu przepraszamy.

czytaj dalej

Ogłoszenie

Jesienna 9 kl. I, II, III Administracja osiedli Międzytorze i Skarpa informuje, że od dnia 2 grudnia 2020 roku rozpoczną się prace związane z remontem i malowaniem klatek schodowych. Za uciążliwości z tego tytułu przepraszamy.

czytaj dalej

Ogłoszenie

Administracja Osiedli Międzytorze i Skarpa informuje, że od dnia 12 listopada 2020 roku rozpoczną się roboty związane z wykonaniem oświetlenia placu zabaw przed budynkiem mieszkalnym Braci Jeziorowskich 6. Prosimy o zachowanie ostrożności. Za uciążliwości z tego...

czytaj dalej

Ogłoszenie

GINTERA 5 Administracja osiedli Międzytorze i Skarpa informuje, że od dnia 25 maja 2020 roku rozpoczną się prace związane z remontem i malowaniem klatek schodowych. Prosimy o zachowanie ostrożności. Za uciążliwości z tego tytułu przepraszamy.

czytaj dalej

Ogłoszenie

Piaska 6 kl. I, II, III, IV,V Administracja osiedli Międzytorze i Skarpa informuje, że od dnia 06 maja 2020 roku rozpoczną się prace związane z wymianą docieplenia szczytów, uskoków oraz remontem wejść do budynku. Roboty wykonywane będą przez firmę SOL-BET tel:...

czytaj dalej

Zdalne odczyty podzielników kosztów centralnego ogrzewania

Mazowiecka Spółdzielnia Mieszkaniowa informuje mieszkańców, że w dniach 04-29 maja 2020 roku odbędzie się zdalny odczyt elektronicznych podzielników kosztów centralnego ogrzewania. Prace przeprowadzi firma Minol ZENNER Sp. z o. o., prowadząca obsługę w zakresie...

czytaj dalej

Ogłoszenie

CHOPINA 16 kl. I, II, III Administracja osiedli Międzytorze i Skarpa informuje, że od dnia 15 kwietnia 2020 roku rozpoczną się prace związane z remontem i malowaniem klatek schodowych. Za uciążliwości z tego tytułu przepraszamy.

czytaj dalej

Ogłoszenie

Lachmana 26  Administracja osiedli Międzytorze i Skarpa informuje, że od dnia 30 marca 2020 roku rozpoczną się prace związane z wymianą docieplenia uskoków budynku. Za uciążliwości z tego tytułu PRZEPRASZAMY.

czytaj dalej